Tvorba | Nabídka | Práce

Prodej fotek

s podporou environmentálních organizací

V mém eshopu najdete sadu fotografií, které můžete zakoupit jako digitální kopii nebo je vytiskneme a případně orámujeme individuálně přesně podle Vašich přání. Koupí fotografie navíc podpoříte jednu z vybraných environmentálních organizací, které daruji 20 % z každé prodané fotografie.

Alt Text!

Originální focení svateb

Alt Text!
Alt Text!
Alt Text!
Alt Text!
Alt Text!
Alt Text!

Svatbám jsem se dlouho vyhýbal, ale přibývající dotazy od mých známých, zda bych mohl fotografovat jejich svatby, mě přiměly to vyzkoušet. Poprvé jsem na svatbě fotil starým analogovým fotoaparátem na film a zjistil, že mě to baví. Vyvolané snímky můžete vidět na této stránce. Na vaší svatbě můžu fotit jak na film, tak zrcadlovkou, záleží, který styl preferujete. Do snímků se snažím zakomponovat své nápady a nebýt tradičním svatebním fotografem. Nečekejte ode mě klasické novomanželské série fotek, ale spíše snímky zachycující náladu lidí, prostředí a atmosféru celé události.

Focení společenských akcí a eventů

Alt Text!
Alt Text!
Alt Text!

Stejně jako u svateb, mohu zavítat na vaší akci jakéhokoliv druhu a být vaším fotografem. Stačí se domluvit, co od mé práce očekáváte nebo mi nechat úplně volnou ruku.

Několikrát jsem fotil štáb při natáčení filmů, například pro Mental Power Prague Film Festival.

Alt Text!
Alt Text!
Chcete vidět mou práci?

Ukázkové galerie

Prohlédněte si můj styl fotografování v dlouhodobě pořizovaných souborech

Kontakt

Pokud Vás zaujala má tvorba, máte dotazy k mé činnosti nebo zájem o některou z mých služeb, kontaktujte mě.